VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

Koncept

Neohodnoceno
899 Kč –18 %
Koncept
899 Kč –18 % 739 Kč
Skladem (1 ks)

Koncept je zábavná párty hra, ve které je vaším cílem uhodnout slova naznačená pomocí nápovědy ze symbolů - konceptu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncept je zábavná párty hra, ve které je vaším cílem uhodnout slova naznačená pomocí nápovědy ze symbolů - konceptu.

Na začátku doprostřed stolu položte hrací plán tak, aby na něj všichni hráči viděli a pohodlně dosáhli. Zamíchejte balíček karet konceptů a položte ho lícem dolů vedle hracího plánu. Vytvořte hromádky dvojitých vítězných bodů a jednoduchých vítězných bodů. Do misky dejte figurky a kostičky – cenné nástroje při tvorbě nápovědy! Vytvořte týmy, nejlépe ze sousedících hráčů.

Karty Konceptu obsahují slova a fráze tří stupňů obtížnosti - lehké, těžké a výzva. Pro první hry doporučujeme používat jen jednoduchá slova. Fráze z obtížnosti výzva již vyžadují od všech hráčů skutečně dokonalé zvládnutí hry.
Tým si vytáhne horní kartu konceptu a vybere si slovo nebo frázi ze seznamu na kartě, kterou budou ostatní hráči hádat. Jako první umístěte na hrací plán figurku hlavního konceptu (otazník) a poté další kostičky stejné barvy pro naznačení celého hlavního konceptu. Pokud chcete, můžete umístit další figurky a kostičky stejné barvy (viz příklady) a upřesnit tak hlavní koncept.

První hráč, který příslušné slovo nebo frázi uhodne, získá jeden dvojitý žeton vítězných bodů (v ceně dvou bodů) a každý hráč z týmu, který dané slovo nebo frázi k uhodnutí zvolil, získá jednoduchý žeton vítězných bodů (v ceně 1 bodu).
Poté si další dva hráči ve směru hodinových ručiček kolem stolu vytáhnou novou kartu a zvolí si slovo, které ostatní hádají.
Jaké je to komunikovat beze slov? A kolik symbolů člověk potřebuje k vyjádření jedné myšlenky? To si mohou hráči vyzkoušet pomocí hry Koncept. Hry, kde neexistují slova a kde vládnou obrázky a indicie

Jakmile si hráči rozeberou všech dvanáct žetonů dvojitých vítězných bodů, hra končí. Vítězí hráč nebo hráči, kteří získali nejvíce vítězných bodů.


Balení obsahuje
• 1 hrací plán se symboly
• 5 sad figurek: 1 zelená sada pro označení hlavního konceptu (velký symbol otazníku a 10 kostiček)
• 4 sady (modrá, červená, žlutá, černá)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vědomostní hry
Hmotnost: 1 kg
Herní doba: 40+
Jazyk hry: čeština
Jazyk pravidel: čeština
Náročnost: střední
Počet hráčů: 4+
Rok vydání: 2013
Tip hry: vědomostní, abstraktiní
Věk: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: